2 grudnia uczniowie kl. Ib, IIa, IIIa i IIIb pojechali do Krynicy na spektakl teatralny pt.„Alicja w zaczarowanej krainie”. Aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa przedstawili dzieciom niezwykłe przygody Alicji, która przypadkiem znalazła się w krainie czarów. Dziewczynka na swojej  drodze spotykała tajemniczego królika. W pogoni za nim wpadła w głęboki dół, budząc się w krainie snów, a królik został jej przewodnikiem po tej cudownej krainie. Bajeczna sceneria, barwne kostiumy i doskonała gra aktorska zachwyciły młodego widza. To była fascynująca podróż do świata magii i wyobraźni. Wielką niespodzianką było też spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wystąpił na scenie i obiecał dzieciom, że wkrótce przybędzie do nich z prezentami.

Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Bożena Świgut, p. Dorota Rolka, p. Marta Borek.

{phocagallery view=category|categoryid=84|limitstart=0|limitcount=0}