20 października w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Policji, a dokładnie Posterunku w Nawojowej- kierownika,  podkom. Pawła Olchawę oraz naszego dzielnicowego p. Janusza Rybę. Policjanci przypomnieli przedszkolakom i uczniom klas I-III  o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, jako piesi, ale także pasażerowie pojazdów. Szczególną uwagę zwrócili na konieczność noszenia elementów odblaskowych zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Dzieci miały również możliwość zadawania pytań. Po części teoretycznej, wszyscy mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia od środka radiowozu policyjnego, przymierzenia kamizelek oraz czapek policyjnych. Dla dzieci siedzenie w prawdziwym policyjnym samochodzie było niezwykłym przeżyciem.

{phocagallery view=category|categoryid=566|limitstart=0|limitcount=0}